BG zlatý diamantový prstýnek 987 Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
BG zlatý diamantový prstýnek 987 Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd42987 Doprava a platba
25 168 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd42987 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3,2 mm |
| Šířka | 7,2 mm |
| Výška | 7,2 mm |
| Šířka šperku | 7,2 mm |
| Váha šperku | 1,6 g |
| Váha šperku v karátech | 0,29 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3,2 mm |
| Šířka | 7,2 mm |
| Výška | 7,2 mm |




