BG zlatý prsten s diamanty 639 Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
BG zlatý prsten s diamanty 639 Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd42639 Doprava a platba
100 576 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd42639 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Kolekce | Geometric |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Šína | Řady kamenů do V |
| Šířka | 6 mm |
| Výška | mm |
| Šířka šperku | 6,5 mm |
| Váha šperku | 3,35 g |
| Váha šperku v karátech | 0,83 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Kolekce | Geometric |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Šína | Řady kamenů do V |
| Šířka | 6 mm |
| Výška | mm |
