BG zlatý prstýnek 1122 Žluté zlato - 585 Diamant
BG zlatý prstýnek 1122 Žluté zlato - 585 Diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD321122 Doprava a platba
51 056 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD321122 Doprava a platba
Parametry
| Kov |
|
|---|---|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Solitérní |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3,5 mm |
| Šířka | 3,8 mm |
| Výška | 3,8 mm |
| Šířka šperku | 3,8 mm |
| Výška šperku | 3,8 mm |
| Váha šperku | 1,8 g |
| Váha šperku v karátech | 0,17 ct |
| Kov |
|
|---|---|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Solitérní |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3,5 mm |
| Šířka | 3,8 mm |
| Výška | 3,8 mm |
