BG zlatý prstýnek 651 Žluté zlato - 585 Diamant
BG zlatý prstýnek 651 Žluté zlato - 585 Diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD32651 Doprava a platba
65 136 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD32651 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Sfera |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3,5 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Šířka | mm |
| Výška | mm |
| Šířka šperku | 9 mm |
| Váha šperku | 3,2 g |
| Váha šperku v karátech | 0,518 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Sfera |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3,5 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Šířka | mm |
| Výška | mm |
