BG zlatý prstýnek 970 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
BG zlatý prstýnek 970 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ42970 Doprava a platba
11 936 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ42970 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Geometric |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,6 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Barva zirkonu |
|
| Šířka | 3,4 mm |
| Výška | 3,4 mm |
| Šířka šperku | 12 mm |
| Výška šperku | 12 mm |
| Váha šperku | 2,9 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Geometric |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,6 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Barva zirkonu |
|
| Šířka | 3,4 mm |
| Výška | 3,4 mm |
