BG zlatý prstýnek 994 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
BG zlatý prstýnek 994 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ42994V Doprava a platba
15 264 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ42994V Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Kings, Empress |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Šína |
|
| Barva zirkonu |
|
| Šířka | 9 mm |
| Výška | 9 mm |
| Šířka šperku | 9 mm |
| Výška šperku | 9 mm |
| Váha šperku | 3,95 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Kings, Empress |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Šína |
|
| Barva zirkonu |
|
| Šířka | 9 mm |
| Výška | 9 mm |
