BG zlatý prstýnek s granátem nebo vltavínem 765 Bílé zlato - 585 Vltavín a diamant
BG zlatý prstýnek s granátem nebo vltavínem 765 Bílé zlato - 585 Vltavín a diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD42765 Doprava a platba
13 856 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD42765 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Kolekce | Solo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 5,5 mm |
| Výška | 5,5 mm |
| Šířka šperku | 5,5 mm |
| Výška šperku | 5,5 mm |
| Váha šperku | 1,6 g |
| Váha šperku v karátech | 0,03 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Kolekce | Solo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 5,5 mm |
| Výška | 5,5 mm |
