BG zlatý prstýnek s granátem nebo vltavínem 766 Bílé zlato - 585 Vltavín a diamant
BG zlatý prstýnek s granátem nebo vltavínem 766 Bílé zlato - 585 Vltavín a diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD42766 Doprava a platba
17 184 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZVD42766 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Kolekce | Solo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,9 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Šířka | 4,5 mm |
| Výška | 4,5 mm |
| Šířka šperku | 4,5 mm |
| Výška šperku | 4,5 mm |
| Váha šperku | 2,45 g |
| Váha šperku v karátech | 0,107 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Kolekce | Solo |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 2,9 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Šířka | 4,5 mm |
| Výška | 4,5 mm |
