BG zlaté náušnice 639 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
BG zlaté náušnice 639 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ4363991 Doprava a platba
Původní cena 14 480 Kč.
Ušetříte
20% (2 896 Kč)
11 584 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ4363991 Doprava a platba
Parametry
| Styl | Krátké visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Kolekce | Geometric |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Barva zirkonu |
|
| Šířka šperku | 6,5 mm |
| Výška šperku | 30 mm |
| Váha šperku | 3,42 g |
| Styl | Krátké visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Kolekce | Geometric |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Barva zirkonu |
|






