BG zlaté náušnice 651 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
BG zlaté náušnice 651 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ4365107 Doprava a platba
Původní cena 27 552 Kč.
Ušetříte
20% (5 510 Kč)
22 042 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ4365107 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Sfera |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 4 mm |
| Barva zirkonu |
|
| Šířka | mm |
| Výška | mm |
| Šířka šperku | 9 mm |
| Výška šperku | 24 mm |
| Váha šperku | 7,1 g |
| Typ | Náušnice |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Sfera |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 4 mm |
| Barva zirkonu |
|
| Šířka | mm |
| Výška | mm |
