BG zlaté náušnice - 744 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
BG zlaté náušnice - 744 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ4374464 Doprava a platba
Původní cena 12 176 Kč.
Ušetříte
20% (2 435 Kč)
9 741 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ4374464 Doprava a platba
Parametry
| Styl | Krátké visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Geometric |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Barva zirkonu |
|
| Šířka šperku | 9,6 mm |
| Výška šperku | 23,1 mm |
| Váha šperku | 3,15 g |
| Styl | Krátké visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Geometric |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Barva zirkonu |
|
