BG zlaté náušnice 861 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
BG zlaté náušnice 861 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ4386107 Doprava a platba
Původní cena 18 144 Kč.
Ušetříte
20% (3 629 Kč)
14 515 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ4386107 Doprava a platba
Parametry
| Styl | Krátké visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Geometrický, Kameny v řadě |
| Kolekce | Geometric |
| Zapínání |
|
| Barva zirkonu |
|
| Šířka | 7,4 mm |
| Výška | 18,38 mm |
| Šířka šperku | 7,4 mm |
| Výška šperku | 18,4 mm |
| Váha šperku | 4,52 g |
| Styl | Krátké visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Geometrický, Kameny v řadě |
| Kolekce | Geometric |
| Zapínání |
|
| Barva zirkonu |
|
| Šířka | 7,4 mm |
| Výška | 18,38 mm |
