BG zlaté náušnice 985 Žluté zlato - 585 Bílý kubický zirkon
BG zlaté náušnice 985 Žluté zlato - 585 Bílý kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ33985R3 Doprava a platba
Původní cena 16 880 Kč.
Ušetříte
20% (3 376 Kč)
13 504 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ33985R3 Doprava a platba
Parametry
| Styl | Krátké visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý, Kameny v řadě |
| Kolekce | Geometric |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Barva zirkonu |
|
| Šířka šperku | 5,5 mm |
| Výška šperku | 23 mm |
| Váha šperku | 4,3 g |
| Styl | Krátké visací |
|---|---|
| Typ | Náušnice |
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý, Kameny v řadě |
| Kolekce | Geometric |
| Zapínání |
|
| Velikost primárního kamene | Kulatý 5 mm |
| Barva zirkonu |
|
