BG zlatý diamantový prsten oválný 953-Z Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
BG zlatý diamantový prsten oválný 953-Z Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd42953Z Doprava a platba
82 304 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd42953Z Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Kolekce | Geometric |
| Velikost primárního kamene | Ovál 6x4 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Šířka šperku | 8 mm |
| Výška šperku | 10 mm |
| Váha šperku | 3,8 g |
| Váha šperku v karátech | 0,658 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Kolekce | Geometric |
| Velikost primárního kamene | Ovál 6x4 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |

