BG zlatý diamantový prstýnek 710 Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
BG zlatý diamantový prstýnek 710 Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd42710 Doprava a platba
81 216 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd42710 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Velikost primárního kamene | Ovál 6x4 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Šířka | mm |
| Výška | mm |
| Šířka šperku | 6 mm |
| Výška šperku | 4 mm |
| Váha šperku | 2,4 g |
| Váha šperku v karátech | 0,59 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Velikost primárního kamene | Ovál 6x4 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Šířka | mm |
| Výška | mm |

