BG zlatý přívěšek Strom života 045S Žluté zlato - 585 Diamant
BG zlatý přívěšek Strom života 045S Žluté zlato - 585 Diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD34045S0 Doprava a platba
66 704 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD34045S0 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Přívěs |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Strom života |
| Ouško |
|
| Šířka | 18 mm |
| Výška | 18 mm |
| Šířka šperku | 17 mm |
| Výška šperku | 17 mm |
| Váha šperku | 2,65 g |
| Váha šperku v karátech | 0,62 ct |
| Typ | Přívěs |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Strom života |
| Ouško |
|
| Šířka | 18 mm |
| Výška | 18 mm |
Příslušenství
Řetízek Anker 60 cm Žluté zlato - 585
Skladem
7 200 Kč
Řetízek Anker 55 cm Žluté zlato - 585
Skladem
6 800 Kč
Řetízek Anker 50 cm Žluté zlato - 585
Skladem
6 400 Kč
Řetízek Anker 45 cm Žluté zlato - 585
Skladem
6 000 Kč
Řetízek dětský Anker 42 cm Žluté zlato - 585
Skladem
5 800 Kč
Řetízek dětský Anker 40 cm Žluté zlato - 585
Skladem
5 600 Kč
Řetízek dětský Anker 38 cm Žluté zlato - 585
Skladem
5 200 Kč

