BG zlatý prstýnek 712 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
BG zlatý prstýnek 712 Bílé zlato - 585 Bílý kubický zirkon
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ42712 Doprava a platba
12 896 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZZ42712 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Velikost primárního kamene | Ovál 8x6 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Barva zirkonu |
|
| Šířka | mm |
| Výška | mm |
| Šířka šperku | 8 mm |
| Výška šperku | 6 mm |
| Váha šperku | 3,2 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Velikost primárního kamene | Ovál 8x6 mm |
| Šína | Jedna řada kamenů |
| Barva zirkonu |
|
| Šířka | mm |
| Výška | mm |
