BG zlatý prstýnek 947Z Bílé zlato - 585 Diamant
BG zlatý prstýnek 947Z Bílé zlato - 585 Diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD42947Z Doprava a platba
77 952 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD42947Z Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Kings |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3,2 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 12,1 mm |
| Výška | 12,1 mm |
| Šířka šperku | 12,1 mm |
| Výška šperku | 12,1 mm |
| Váha šperku | 4,52 g |
| Váha šperku v karátech | 0,87 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Kings |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 3,2 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 12,1 mm |
| Výška | 12,1 mm |
