BG zlatý prstýnek 961 Bílé zlato - 585 Diamant
BG zlatý prstýnek 961 Bílé zlato - 585 Diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD42961 Doprava a platba
17 472 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD42961 Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Kolekce | Empress |
| Velikost primárního kamene | Ovál 8x6 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 17 mm |
| Výška | 12,40 mm |
| Šířka šperku | 17 mm |
| Výška šperku | 12,4 mm |
| Váha šperku | 3,9 g |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Kolekce | Empress |
| Velikost primárního kamene | Ovál 8x6 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 17 mm |
| Výška | 12,40 mm |


