BG zlatý snubní prsten 666b Bílé zlato - 585 Diamant
BG zlatý snubní prsten 666b Bílé zlato - 585 Diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD42666b Doprava a platba
28 400 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD42666b Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Šína | Dvě řady kamenů |
| Šířka | 10,5 mm |
| Výška | 10,5 mm |
| Šířka šperku | 10,5 mm |
| Výška šperku | 4,7 mm |
| Váha šperku | 4,4 g |
| Váha šperku v karátech | 0,15 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Solitérní |
| Šína | Dvě řady kamenů |
| Šířka | 10,5 mm |
| Výška | 10,5 mm |
