BG zlatý diamantový prstýnek 627I Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
BG zlatý diamantový prstýnek 627I Bílé zlato - 585 Diamant lab-grown
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd42627I Doprava a platba
41 056 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: Zd42627I Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Velikost primárního kamene | Ovál 4x3 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | mm |
| Výška | mm |
| Šířka šperku | 8 mm |
| Výška šperku | 10 mm |
| Váha šperku | 2,4 g |
| Váha šperku v karátech | 0,306 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Oválný |
| Velikost primárního kamene | Ovál 4x3 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | mm |
| Výška | mm |

