BG zlatý prstýnek 946Z Bílé zlato - 585 Diamant
BG zlatý prstýnek 946Z Bílé zlato - 585 Diamant
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD42946Z Doprava a platba
367 920 Kč
Výrobce: Bohemia GarnetKód produktu: ZD42946Z Doprava a platba
Parametry
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Kings |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 6 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 11,8 mm |
| Výška | 11,8 mm |
| Šířka šperku | 11,8 mm |
| Výška šperku | 11,8 mm |
| Váha šperku v karátech | 1,63 ct |
| Typ | Prsten ( u větších dámských velikostí nad 60 a pánských nad 70, může být před expedicí přidán příplatek za materiál)(u dětských prstenů napište velikost do poznámky v objednávce) |
|---|---|
| Kov |
|
| Primární druh kamene |
|
| Sekundární druh kamene |
|
| Tvar šperku | Kulatý |
| Specifikace tvaru | Kulatý s kameny okolo |
| Kolekce | Kings |
| Velikost primárního kamene | Kulatý 6 mm |
| Šína | Bez kamenů |
| Šířka | 11,8 mm |
| Výška | 11,8 mm |

